• Home
 • Verisign Secure Site Pro + EV (SGC)

Verisign Secure Site Pro + EV (SGC)


SSL certifikát Verisign Secure Site Pro + EV (SGC)


VeriSign Secure Site Pro + EV je profesionální 128 Bit – 256 Bit SSL certifikát vydávaný nejdůvěryhodnější certifikační autoritou VeriSign. Obsahuje záruku $250tis, VeriSign Secured Seal, SGC – umožňuje starším prohlížečům navázat spojení až s 256 Bit šifrováním.

Zvyšte svůj prodej novým EV ssl certifikátem ( certifikát s rozšířenou validací) ). Chráníte své stránky před phishingem a zvýšíte zisk s VeriSign Secure Site Pro (SGC + EV.

VeriSign Secured Seal je bezpečnostní pečeť sdělující návštěvníkům, že vaše stránky a společnost byla ověřena ca VeriSign.

 • Vysoce důvěryhodný certifikát
 • Obsahuje jméno vaší společnosti
 • Záruka $250 000
 • Podporuje HTTP, POP, IMAP, SMTP a další
 • Kompatibilní s 99,9% prohlížečů
 • 256 bit SGC šifrování
 • Obsahuje Certico Site Seal pro vaše stránky
 • Obsahuje VeriSign Secured Seal
 • Instalační služba Certico Premium
 • Podporuje mobilní zařízení

Podporuje Internet Explorer, Safari, Netscape, Firefox, Mozilla, Opera, AOL

VeriSign Secure Site od 22569 Kč za rok

ObdobíCena/rokCenaSlevaUšetříte
1 rok23756 Kč
879 €
23756 Kč
879 €
2 roky22569 Kč
835 €
45137 Kč
1671 €
5%ušetříte 2375 Kč
ušetříte 88 €

Kdo bude certifikační autorita?

Vystavitetel SSL certifikátu VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV bude zobrazen jako „VeriSign Class 3 Extended Validation SSL“. Emitent je důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů. Kompatibilou je zajištěna eliminace zobrazování chybových zpráv u vyskakovacích oken a nedůvěryhodnosti certifikátu.

Pouze SSL certifikáty s rozšířenou validací (EV) zobrazí zelený adresní řádek v prohlížeči s názvem vaší společnosti a jménem vystavitele.

Jak rychle je VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV vystaven?

Certifikáty VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV vyžadují nejdůkladnější prověření příjemce certifikátu. Tento aspekt EV standardu kombinuje silnou ochranu proti phishingu.

Obvykle se předpokládá dodání VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV během 48 hodin po přijetí všech požadovaných identifikujících dokumentech. Obecně doporučujeme zákazníků, aby si nechali 21 dnů na získání potřebných dokumentů.

Jaké dokumenty jsou vyžadovány

Pro kvalifikování se k získání VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV certifikátu musí být společnost žádající SSL zaregistrována jako právnická osoba s jednoznačně identifikovaným číslem. Úřední záznamy musí obsahovat identifikační číslo, datum registrace a adresu sídla. Další informace o požadavcích na schválení

Pokud registrace společnosti je menší než tři roky, VeriSign bude ověřovat vaši společnost jedním z následujících způsobů:


Prostřednictvím výpisu z nevládní organizace (napříkl. Dun & Bradstreet) nebo ověřením, že organizace je aktivní například finanční institucí.


Ověřením, že společnost je aktivní – výpis z bankovního účtu legitimní finanční organizace nebo potvrzení advokáta.

VeriSign vám zašle email s dalšími informacemi o akceptovatelných dokumentech pro vaši objednávku.

Kompatibilita prohlížečů pro VeriSign Secure Site Pro (SGC) + EV

VeriSign Secure Site Pro + EV je plně kompatibilní s 99,9% prohlížečů a navíc podporuje mobilní zařízení.

SGC je součástí a zajišťuje, aby váš SSL certifikát pracoval s miliony uživatelů starších prohlížečů. SGC poskytuje možnost pro SSL certifikáty nastavit starším prohlíečům využívající 40bit šifrování plné 128 bit – 256 bit. Společnosti, které chtěji nabídnout nejvyšší úroveň zabezpečení a transkace chránit 256 bit šifrováním pro co nejšírší část uživatelů by měla zvážit nasazení VeriSign Secure Site Pro + EV s SGC.

VeriSign Secured Seal

Pro zobrazení bezpečnostní pečeťě k ověření SSL na vaše stránky pokračujte podle následujících instrukcí.

VeriSign Secured Seal


Certico Site Seal

Informováním návštěvníků o používání důvěryhodného certifikátu zvyšujete důvěru ve své stránky. Používejte zcela zdarma náš Certico Site Seal. Pro nainstalování zkopírujte níže uvedený html kód a vložte jej na libovolné místo do vašich stránek.


SSL Certifikát od VeriSign a certico.cz

© 2010 - 2012 Certico