Garance nejnižších cen

Nalezli jste nižší cenu?

Chceme, aby každý zákazník si užil naše kvalitní služby ikdyž naleznete jinde nižší cenu. Věříme, že není žádný důvod kupovat SSL certifikát na jiném místě a doufáme, že nám dáte šanci porazit interzované ceny našich konkurentů.

Certico nabízí vysoce kvalitní sluby, snadné arychlé vystavení SSL certifikátů během okamžiku. Obecně nemáme všechny naše certifikáto absolutně nejlevnější, neboť naše produkty obahují mnohem víc. Najdete-li ssl od jiného poskytovatele, který je výrazně levnější než ten náš, je důležité si položit otázku – proč jsou levnější?

Upřednostňujeme váš business. Pokud jste našli nižší cenu, uděláme vše co je v našich silách abychom vás uvítali jako spokojeného zákazníka certico za cenu SSL, kterou jste našli jinde.

Někteří další poskytovatelé nabízejí SSL certifikáty, které zcela nesplňují standardy SSL certifikátů, které nabízíme – i tak se pokusíme najít odpovídající nabídku.

Pokud jste ještě nenakoupili můžeme vám poskytnou slevový kupón pro použití na našich stránkách. Naštivte stránku s kontakty nebo nás kontaktujte prostřednictvím online podpory a vyžádejte si slevový kupón.

Pokud jste již dokončili svůj nákup, vrátíme vám rozdíl, pokud nás kontaktujete do 7 dnů od objednávky.

Akceptujeme pouze skutečné konkurenční nabídky na inzerované ceny na internetových stránkách konkurence (kromě různých akčních nabídek nebo speciálních slev). Všechny žádosti o sníženou cenu budou kontrolovány.

Napište si o slevu

Naše zákaznícká podpora je připravena pro vás připravit nabídku a vystavit vám okamžitě odpovídající slevový kupón pro náš online klintský systém.

© 2010 - 2012 Certico