• Home
  • Instalační služba Certico Premium

Instalační služba Certico Premium

Máte zájem o SSL certifikát, ale nemáte technické znalosti ke generování CSR a instalaci vašeho SSL certifikátu? Naše instalační služba Certico Premium vám poskytne technologii bezpečných stránek bez nutných technických znalostí.

Které produkty jsou podporovány?

Aktuálně lze službu Certico Premium objednat k většině SSL certifikátů. Certico Premium instalační služba není kompatibilní s obnovením, zdarma vystavených certifikátů a přechodů. Při výběru produktů nepoužívejte obnovení, pokud chcete využít Certico Premium.

Jaká je cena služby?

Certico Premium je doplňkovou službou s jednorázovým servisním poplatkem k ceně certifikátu. Cena je uvedena pro každý podporovaný produkt v našem objednávacím online systému.

Jak Certico Premium funguje?

Během procesu objednání vašeho oblíbeného ssl certifikátu můžete u vybraných certifikátu zvolit doplňkovou službu Certico Premium. Po dokončení objednávky a provedení platby zkontrolujeme všechny vámi poskytnuté informace a vybereme nejvhodnější způsob instalace. Běžně vás kontaktujeme během 24 hodin pro získání přístupu k hostingu nebo dalších možných potřebných informací.

Instalační proces může vyžadovat přístup k vašemu hostingovému účtu. Pokud nechcete poskytovat své údaje, můžete je dočasně změnit po dobu nezbytně nutnou k instalaci certifikátu.

V případě zájmu můžeme vám taktéž vygenerovat CSR, privátní klíč a certifikát, které vám následně předáme.

Co když není váš hostingový program podporován?

V případě, že nejsme schopni nainstalovat SSL certifikát, okamžitě vám platbu za službu navrátíme. Ujistěte se před objednáním Certico Premium, že váš hostingový program podporuje použití SSL certifikátu a má svou vlastní IP adresu.

Pokud si přejte vygenerovat CSR, privátní klíč a SSL certifikát nemůžeme garantovat refundaci platby za nemožnou instalaci na nekompatibilní hostingový program.

© 2010 - 2012 Certico