• Home
  • Co je SSL s rozšířenou validací?

Co je SSL s rozšířenou validací?

SSL certifikát s rozšířenou validací (EV)

SSL certifikáty s rozšířenou validací byly vytvořeny v přímé rakci na nárůst podvodů na internetu. V roce 2005 odpovědělo 84% respondentů studie Forrester Research, že obchodníci nedělají dostatečné kroky k ochraně svých zákazníků a 24% raději nákup kvůli bezpečnosti odmítlo provést! Před sdělením důvěrných údajů chtějí mít návštěvníci „potvrzení“ z nezávislého zdroje o důvěryhodnosti obchodníka. Rozšířená validace tzv. EV zvyšuje standard v zabezpečení a umožňuje jednoznačně zvýraznit vysokou míru bezpečnosti.

Co je rozšířená validace

Certifikáty EV SSL poskytují vysokou bezpečnost webových prohlížečů s jednoznačnou identifikací společnosti. Například, pokud používáte Microsoft Internet Explorer 7 po přejít na webové stránky zabezpečené SSL certifikátem s rozšířenou validací zezelená adresní řádek. Vedle adresy bude zobrazen název společnosti a certifikační autorita (např. Verisign, Thawte, Globalsign a další). Prohlížeče Firefox, Opera i Chrome touto funkcí nyní také disponují.

Zvýšení důvěry zákazníků

Jak lidé používají internet pro nakupování, podnikání, sociální aktivity, sdílejí důvěrné a osobní údaje. Vysoká míra podvodů, phishingu a jiných nekalostí dělají z uživatelů cíl pro krádež identity. Před odesláním citlivých údajů chtějí uživatelé nezávislý důkaz, že se vašim stránkám dá věřit a jejich informace budou šifrovány. Vysoká bezpečnost prohlížeče a SSL s rozšířenou validací dáváte spotřebitelům jistotu a vytváříte důvěru ve vaše stránky.

Výhody pro majitele webových stránek

SSL certifikáty s rozšířenou validací (EV) pomáhá vašim návštěvníkům identifikovat důvěryhodnou organizaci. Pokud vaše stránky mají zelený adresní řádek a váš konkurent ne, budou vaše stránky pro návštěvníky důvěryhodnější. To je konkurenční výhoda ve světě podnikání. Pro společnosti s vysoce ceněnou značkou je nasazení SSL EV nejúčinější obranou proti phishingu. Když návštěvníci vidí zelený adresní řádek a název certifikační autority, budou s vámi komunikovat s důvěrou.

Kde koupit EV SSL certifikát

Nejbezpečnější a nejdůvěryhodnější SSL certifikát s 128 – 256 bit šifrováním nakoupíte u certico za nevýhodnějších podmínek:

EV SSL certifikáty Cena/rok
GlobalSign ExtendedSSL 12847
GeoTrust True BusinessID + EV 4606
VeriSign Secure Site + EV 14493
VeriSign Secure Site Pro + EV 22569

Doporučujeme

© 2010 - 2012 Certico